Nová květnice - prodej rodinných domů

Lokalita

Projekt je součástí klidné oblasti na východní hranici Prahy. Nerušená atmosféra daného území vychází z bezprostředního kontaktu s přírodou, avšak neztrácí spojení a souvislost s městem. V rámci lokality plánujeme výstavbu školky, obchodů, hřiště a lékárny.

Dopravní dostupnost

Dopravní dostupnost Prahy je zajištěna autobusovými linkami a železniční zastávkou v Úvalech a Klánovicích z níž se rychle dopravíte na Masarykovo nádraží. Ke stanici metra B - Černý Most se dostanete autem za 15 minut.

Nová květnice - prodej rodinných domů

Nákupy

V nejbližším okolí je možné využít pro každodenní nákupy supermarkety Lidl, Albert, Penny a Billa. V dojezdové vzdálenosti 15 min autem se nachází oblíbené Obchodní centrum Černý most a prodejna Ikea.

Příroda na dosah ruky

Malebná okolní příroda s lesy, s pastvinami a rybníky se umožňuje stát součástí pěších výletů, nebo jen tak si užívat přírodu. Nedaleký Klánovický les je součástí přírodního parku Klánovice-Čihadla. Na jeho území se nachází přírodní rezervace Klánovický les - Cyrilov a přírodní památka Prameniště Blatovského potoka.

Nová květnice - prodej rodinných domů

Sport a zábava

Daný areál umožňuje zapojení do každodenní aktivity jako je běh a napojení na pěší turistické trasy. Květnice je ideálním výchozím bodem k výletům na kole. Jistě také oceníte blízkost přírodního parku Klánovický les, který nabízí širokou nabídku sportovních a rekreačních aktivit.

info@novakvetnice.cz 608 444 701